11.01.2016. rezultāti hokejā un novusā

Hokejs.
Tradicionālā hokeja turnīra ‘’Priedes’’ kausa izcīņas pirmajā posmā 10.janvārī Sabiles priekšpilsētā Priedes pulcējās hokeja spēles cienītāji no Tukuma, Talsiem, Stendes un tuvākās apkārtnes, kurus uzaicināja sacensību galvenais rīkotājs Ēriks Bērziņš. Ēriks kopā ar dēliem Aigaru un Patriku, kā arī Igoru Budņēviču, Hariju Bergmani (komanda ‘’Vinnijs’’) izcīnīja 1.vietu, komanda ‘’Junsen’’ ar Māri Vicinski, Reini Dadzi, Tomu Driņķi, Ģirtu Silkalnu, Ričardu Braunu palika otrajā vietā, bet trešie – laukuma saimnieki – Elvis Veldze, Edgars Pankovs, Rolands Soladatjonoks, Renārs Sīpols, Sandris Krūmiņš – komanda ‘’Priedes’’. Dienu iepriekš ar nelielu izmaiņu sastāvā (Igors Mihailovs) 20 komandu konkurencē Kandavā – tā saucamajā dīķu hokeja paveidā spēja izcīnīt 2.vietu. Paldies Bērziņu ģimenei par veiksmīgu sacensību dienas norisi, kā arī par gādīgi vārīto silto zupu un tēju. Minētās sacensības atbalstīja SIA Pure CHOCOLATE.
Vēlos paskaidrot, ka slidotava – hokeja laukums šajā sezonā darbojās jau no 29.decembra un par to rūpējās sporta centra darbinieks Alvis Zaicis ar brīvprātīgajiem palīgiem. Vēlajās vakara stundās laukums var ieslēgt prožektoru apgaismojumu.
Novuss.
Sabiles kausa izcīņā novusā 2.posma rezultāti: A. Zaicis un U. Zaicis pa 8 p, I. Maurers 6 p, J. Krastiņš un J. Birznieks pa 4 p. Vienojāmies tikties 3.posmā 21.februārī.

Haralds Gornostajs
Sabiles sporta centra vadītjas

Dalies ar šo: