Šogad no 26. – 30. jūlijam svinēsim 19. Sabiles Vīna svētkus (2017.g.)

Arī šogad jūlija pēdējā nedēļas nogalē – no 26. – 30. jūlijam Sabilē tiks svinēti krāšņie un tradīcijām bagātie Vīna svētki. Šogad tie norisināsies jau deviņpadsmito reizi. Ainaviskajā un romantiskajā pilsētā Sabilē šie svētki ir viens no gaidītākajiem un lielākajiem gada notikumiem, kas katru gadu piesaista arvien vairāk apmeklētājus.

Vīna svētkos varēsiet dzirdēt operdziedātāju Evitu Zālīti un mūziķi Ilzi Grunti pilskalnā, “No Boundaries” un leģendāro “Lādezeru” “Sabiles Sidra” dārzā. Noskaņoties vīna baudīšanai palīdzēs flamenko ģitārists Andress Verde Montana, kā arī Sabiles romu “Taboras Romance” un draugi. Sestdien dziedātāji un dejotāji būs redzami visas dienas garumā pilsētas centra sētās, arī uz “Sabiles Sidra” skatuves… Protams,- svētku atklāšana, vīnu un amatnieku tirdziņi, pirms tam – pilsētas modināšanas jubilejas brauciens!

Pušķosimies, lai spīd un laistās, kaut viss nav zelts, kas mutē spīd!

Dancojamo mūziku svētkos piedāvās Māris Blāze no “Jūrkant”, videodiskotēka, grupa “Tekila” un DJ Ufo.

Pirmoreiz – kumēdiņu būdas “Zem vītoliem”, nakts izrāde mežā, buto dejotājas un “ugunsriteņi” pie ūdens, “pop up” restorāns Vīna kalnā, trauku balle kultūras nama pagalmā, turklāt “bezstils arī ir stils!” ienāks bibliotēkas sētā, kur sastapsi grupu “Half past five”… 14. reizi – teatralizētais gājiens ”Pūt un palaid savu dziesmu!”, arī dullais apsveikuma koncerts…

 …ieraudzīsi vēl vairāk, ja atbrauksi! Tiekamies jūlijā Sabilē – pilsētā ar odziņu!

Vīna svētku darba grupa

Dalies ar šo: