19. jūnijā Talsos notiks seminārs par sociālo uzņēmējdarbību

Lai skaidrotu sociālās uzņēmējdarbības būtību, dažādību, likumdošanu, atbalsta iespējas un iepazīstinātu ar praktiskiem pieredzes stāstiem un padomiem, 19.jūnijā plkst. 14:00 – 17:00 Talsu kinoteātrī notiks iedvesmas, informācijas un pieredzes apmaiņas seminārs – „Sociālā uzņēmējdarbība: kas tas ir un vai man tas der?”. Pasākumā aicināti piedalīties ne tikai uzņēmējdarbības interesenti, bet arī biedrību, nodibinājumu, reliģisko organizāciju pārstāvji, vienkārši aktīvie iedzīvotāji, lai gūtu iedvesmu un pieredzi vai un kā savas organizācijas saimniecisko darbību attīstīt par sociālo uzņēmējdarbību.

Seminārā klātesošie tiks iepazīstināti gan ar sociālās uzņēmējdarbības būtību, to dažādību Latvijā un pasaulē, Latvijas likumdošanu un atbalsta iespējām, gan arī būs iespēja dzirdēt 4 sociālo uzņēmēju pieredzes stāstus no idejas par sociālo uzņēmumu un tā dibināšanu līdz praktiskajai ikdienas darbībai. Pēc semināra dalībniekiem būs iespēja konsultēties ar sociālās uzņēmējdarbības vēstniekiem un esošajiem sociālajiem uzņēmējiem.

Pieteikšanāshttps://ej.uz/SocUD_Talsi

Kur, kad, cikos? 19.jūnijā no 13:00 – 17:00, Talsu kino “Auseklis”

Darba kārtība: https://ej.uz/SocUD_Talsi_DK

Pilna informācija: http://kurzemesnvo.lv/index.php/1952-seminars-talsos-sociala-uznemejdarbiba-kas-tas-ir-un-vai-tas-man-der

Semināru organizē biedrība “Kurzemes NVO atbalsta centrs” sadarbībā ar Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociāciju un Talsu novada pašvaldības Kultūras, sporta un tūrisma centru. Pasākuma norisi finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds un Britu padome Latvijā.

Inese Siliņa
Biedrības “Kurzemes NVO atbalsta centrs” priekšsēdētāja
Tel.29811722, inese@kurzemesnvo.lv
www.kurzemesnvo.lv
facebook.com/kurzemesnvo, twitter.com/kurzemesnvo

Dalies ar šo: