Rezultāti minifutbolā

24. augustā tikai aizvadīts 8. noslēdzošais posms, Sabiles kausa izcīņa minifutbolā. Kopā turnīrā vecuma grupā virs 12 gadiem piedalījās 6 komandas.

Kopvērtējuma tabulā 6. vietu ar 2 punktiem izcīnīja komanda “Opels”, komanda ir no Talsiem un piedalījās vienā no posmiem. 5. vieta ar 11 punktiem komandai “Nike”, jaunieši no Sabiles piedalījās 6 posmos. 4. vieta ar 12 punktiem komandai “FK Pupsiks 2”, jaunieši no Kandavas piedalījās 7 posmos.
3. vieta un bronzas medaļas komandai “FK Pupsiks”, jaunieši no Kandavas piedalījās 7 posmos un izcīnīja 17 punktus. Komandā spēlēja: Kristaps Striķis, Matīss Līkums, Raivo Sasniks, Roberts Staris, Māris Krautmanis.
2. vieta un sudraba godalgas izcīnīja komanda “Spartaks” kopvērtējuma tabulā sakrājot 19 punktus 6 posmos. Komandā spēlēja: Ritvars Jušķins, Elans Pīpe, Elvis Volmanis, Sandris Krūmiņš, Kristaps Zvaigzne.
1. vieta kopvērtējuma tabulā pārliecinoši ar 34 punktiem 8 posmos un Sabiles kauss minifutbolā ar zelta medaļām komandai “Real Sabile”, futbolisti no Sabiles uzvarēja 7 posmos, komandā spēlēja: Kārlis Neilands, Toms Kristians Grīslis, Kristians Hartmanis, Dāvis Kaņeps, Indriķis Ošenbergs.

2
Jaunākajā vecuma grupā līdz 11 gadiem turnīrā piedalījās 5 komandas
5. vieta komandai “Real Kandava” puiši no Kandavas piedalījās 1 posmā un nopelnīja 1 punktu. 4. vietā komanda “Manchester”, komanda piedalījās divos posmos un izcīnīja 5 punktus.
3. vieta un bronzas medaļas komandai “Chelsea”, ši komanda turnīrā bija viss jaunākā, bērniem bija tikai 8-9 gadus jauni. “Chelsea” piedalījās 7 posmos un izcīnīja 8 punktus kopvērtējumā. Komandā spēleja: Edgars Zvaigzne, Rinalds Laukšteins, Bruno Romānovs, Mārtiņš Tomsons
2. vieta un sudraba medaļas komandai “Sabile”, komanda piedalījās visos posmos un kopvērtējumā izcīnīja 21 punktu. Komandā spēlēja: Edvards Neilands, Ralfs Kaņeps, Linards Slēžis, Emīls Sokolovskis, Uģis Āboliņš
1. vieta Sabiles kauss minifutbolā un zelta medaļas komandai “Priednieki” zēni no Sabiles ar 23 punktiem 8 posmos, apsteidzot savus pretiniekus tikai par 2 punktiem. Komandā spēlēja: Daniels Kristbergs, Roberts Daniels Kotāns, Ernests Endols, Mārtiņš Zvaigzne, Markuss Pūpolbergs.


Liels paldies vecākiem un dalībniekiem par emocijām, labi pavadīto laiku un atbalstu visas vasaras garumā!


Sabiles Sporta centra vadītājs:
Mārcis Červoņikovs

Dalies ar šo: