Sociālā palīdzība cilvēkiem ar invaliditāti

Cilvēki ar invaliditāti sociālo palīdzību var saņemt tuvāk mājām – valsts aģentūras „Sociālās integrācijas centrs” Kurzemes reģiona filiālē – atbalsta punktā Kuldīgā.

Informāciju par iespējām mācīties, attīstīt patstāvīgai dzīvei nepieciešamās spējas un citiem pakalpojumiem, kādus, ņemot vērā katra cilvēka individuālās vajadzības, piedāvā valsts aģentūra „Sociālās integrācijas centrs”. Ergoterapeitu, fizioterapeitu un mediķu konsultācijas. Profesionālās piemērotības noteikšanas kursu, kura laikā valsts aģentūra „Sociālās integrācijas centrs” speciālisti novērtēs cilvēka veselības stāvokli, zināšanas un intereses un dos padomu, kuru profesiju cilvēks var apgūt un kurā strādāt. Tālmācības izglītības programmas, profesionālās pilnveides un tālākizglītības kursus dažādās specialitātēs. Atbalstu profesijas apgūšanā. Rūpes par motivācijas un pašapziņas celšanu. Palīdzību prakses un darba vietas atrašanā. Atsaucību, lai drīzāk atgrieztos sabiedrībā, darbā un pilnvērtīgā dzīvē…

To visu Talsu rajonā dzīvojošie cilvēki ar invaliditāti var saņemt tuvāk savai dzīves vietai – valsts aģentūras „Sociālās integrācijas centrs” Kurzemes reģiona filiālē – atbalsta punktā Kuldīgā. Valsts aģentūras filiāles – atbalsta punkta vadītāja Dace Savicka gaida cilvēkus ar invaliditāti, viņu ģimenes locekļus, darba devējus un citus interesentus katru trešdienu no plkst. 8:30 līdz 17:00, ceturtdienu no plkst. 9:00 līdz 13:00 un piektdienu no plkst. 9:00 līdz 13:00.

Līdz 2008.gada beigām Latvijā tiks izveidotas astoņas valsts aģentūras „Sociālās integrācijas centrs” filiāles – atbalsta punkti reģionos. Latgalē tie atradīsies Daugavpilī un Rēzeknē, Vidzemē – Cēsīs un Barkavā, Zemgalē – Jelgavā un Viesītē, savukārt Kurzemē – Kuldīgā un Cīravā. Valsts aģentūras „Sociālās integrācijas centrs” filiāļu – atbalsta punktu tīkls tiek veidots par Eiropas Sociālā Fonda (ESF) projekta „Atbalsta punktu izveide profesionālās rehabilitācijas pasākumu nodrošināšanai invalīdiem Latvijā” līdzekļiem.
Kontaktinformācija:

Valsts aģentūra „Sociālās integrācijas centrs”
Kurzemes reģiona filiāle – atbalsta punkts Kuldīgā

Adrese: Kuldīgas 78. arodvidusskola, Liepājas ielā 33, Kuldīga
Tālrunis: 3324082, 26801129

Papildus informācija:
Valsts aģentūra „Sociālās integrācijas centrs”
Sociālā darba nodaļa
Adrese: Slokas iela 68, Jūrmala
Tālrunis: 7811750
E-pasts: sic@sic.gov.lv