Aktivitātes Sabiles “Rozīņu namiņā”

Pašlaik zināmās aktivitātes Sabiles “Rozīņu namiņā” (Ventspils ielā 1/3; līdz 6. janvārim):

(! Lūdzu, sekojiet līdzi informācijai, jo saraksts tiks papildināts ar aktivitātēm.)

11.decembris
„Ziemassvētku rozīnīte” –
Radošā darbnīca bērniem
16.00-18.00 Diānas Dzelzkalējas radošā darbnīca bērniem, kurā būs iespēja izgatavot svētku dāvanas saviem tuvajiem. Ziedojums EUR 1.00

12.decembris
„Agneses rozīnītes” –
Sniegpārslu darbnīca.
14.00 Agneses Užānes radošā darbnīca. Agneses pavadībā iemācīsimies veidot 3D (telpiskas) sniega pārslas.

14.decembris
„Rozīnes ideju pēcpusdiena” –
Talsu biznesa inkubators.
14.00-15.00 Talsu biznesa inkubators – iepazīšanās, ideju ģenerēšana, atraktīvs sadarbības un radošās domāšanas treniņš. Aicināti gan lieli, gan mazi!
17.00-18.00 „Rozīņu Brīnums” – Gerdas brīnumvakars. Brīnumi notiek mums viss apkārt, vien jāierauga tie. Brīnumu vakaru Rozīņu namiņā uzburs visiem zināmā Gerda Zeberiņa. Ko darīsim? Pārsteigums!

15.decembris
„Agneses rozīnītes” –
Kartiņas no senām jaunas top.
14.00 Agneses Užānes radošā darbnīca. Izmantosim senas, lietotas apsveikumu kartiņas, lai no tām veidotu jaunus pārsteigumus.

16.decembris
„Rozīnes klausās un rada!”
– Pasaku pēcpusdiena
14.00 – 15.00 Ieklausīties stāstā aicinās Māris Lācis. Kāds pasaku varonis tevi sagaida, to noskaidrot izdosies vien nokļūstot Rozīņu namiņa pasaku pēcpusdienā! Pasaku pēcpusdiena papildināta ar mazo pirkstiņu darbošanās priekiem.

17.decembris
„Rozīnes šokolādē!”
– Pure Chocolate meistarklase
13.00 – 15.30 Muzeja darbnīca sniegs iespēju gūt ieskatu šokolādes valstībā, pievienojot to īpašo sastāvdaļu, kas rada brīnumu – katra individuālo prieka dzirksti, kas rodas līdzdarbojoties. Ziedojums EUR 6.00.

18.decembris
„Agneses rozīnītes” –
Brīnumu burciņu darbnīca
14.00 Agneses Užānes radošā darbnīca. Uzbursiet pārsteigumu burciņā, padarot to par katra pasaku un sapņu brīnumu burciņu.

19.decembris
„Krāsotāju rozīnīte” –
Krājkasīšu krāsotāju darbnīca
14.00. Baltās krājkrasītes kļūs krāsainas un jautras, lai dotos katram līdzi uz mājām.Darbnīcas materiālu nodrošina Skandināvs Talsos. Darbnīca ar iepriekšēju pieteikšanos. Vietu skaits ierobežots
No 18.00 „Dāvanu rozīnīte” – Nāc iesaiņot savas dāvanas.. Nāc ar savām svētku dāvanām un saiņojamo papīru Anita palīdzēs iesaiņot vai iesaiņos tavā vietā, radot skaistu apģērbu tavām dāvanām.

20.decembris
„Dāvanu rozīnīte” –
Nāc iesaiņot savas dāvanas.
No 18.00 nāc ar savām svētku dāvanām un saiņojamo papīru Anita palīdzēs iesaiņot vai iesaiņos tavā vietā, radot skaistu apģērbu tavām dāvanām.

21.decembris
„Burvjumākslinieku rozīnīte” –
Ieskats burvju pasaulē.
15.00 Nodarbībā ikvienam būs iespēja izmēģināt, kā tas ir – būt burvju māksliniekam. Redzēsiet kā pavisam viegli putraimi, plastmasas maisiņi un baloni var pārtapt krāsainās bumbiņās, ar kurām iespējams arī žonglēt. Ieskatu burvju pasaulē sniegs Kiril Gochevski no Maķedonijas.

24.decembris
„Agneses rozīnīte” –
Gaismas darbnīca
11.00 Ziemassvētki ir gaismas laiks. Šodien darbnīca, kurā radīsim gaismu. Nesīsim gaismu katrs uz savām mājām! Lai silts un gaišs Ziemassvētku vakars!

27.decembris
„Rozīnes mērķī!”
– Ja tu vari to nosapņot, tu vari to arī izdarīt!
14.00-17.00 Terēzas Riekstiņas Mērķu meistarklase. Vai esi gatavs 2018. gadam? Kādu dzīvi vēlies dzīvot 2018.gadā? Kas ir tie sapņi, kurus vēlies īstenot? Kā mainīt savu iekšējo pasauli un sākt darīt to, ko vēlies? Aicinām uz meistarklasi par mērķu izvirzīšanu un sasniegšanu, lai jau 2018.gadā Tu vari sākt piepildīt savus sapņus.

28.decembris
„Guntas rozīnīte!”
– Mazā rūķu meistarklase
14.00-Rūķis rūķim draugs! Bet vai tavās mājās ir rūķis? Izgatavo pats savu rūķi kopā ar Guntu Celmiņu Grīsli.

29.decembris
„Rozīnes Vīnā” –
Vīna Degustācijas vakars.
18.30 – 20.00 Stāsts par vīna darītavu ABAVAS sākās ar aizrautīgu mīlestību pret vīniem un ticību, ka arī Latvijas klimats ir piemērots, lai darītu lieliskus vīnogu vīnus. Ieklausīsimies stāstā un baudīsim! Ziedojums 6,00Eur

30. decembris
„Rozīnes Kartiņās” –
Kartiņu Darbnīca.
13.00 – 14.00 Sabiles Rokdarbu lādes kartiņu darbnīca kopā ar Aneti Dorši. Ziedojums 6,00Eur

Būs vēl citi pasākumi un aktivitātes: Inga Karpiča ar tautasdziesmu vakaru, Ieva Lāce ar ceļojumu vakariem u.c.

Vairāk informācijas un rezervācijas:
www.facebook.com: Rozīņu namiņš
Līga Valdheima – 28 661 641,
liga.valdheima@inbox.lv